Zorganizowana w ramach plenerowej imprezy
XIV POŻEGNANIE WAKACJI W RUDAWCE RYMANOWSKIEJ
Patronat
Organizatorzy
Hodowcy czempionów krów simentalskiego nagrodzonych na wystawie
Na wystawie bydło simentalskie oceniane było w osmiu grupach wiekowych. W każdej grupie sędzia wybierze czempiona i I oraz II wiceczempiona grupy, a spośród czempionów jałówek wybierany będzie super czempion jałowek wystawy a a spośród czempionów krówwybierany będzie super czempion krów wystawy.
Komisarz wystawy:
Sędzia:
nagrody
Serwis fotograficzny
Bydło simentalskie oceniane było w ośmiu grupach wiekowych (w czterech jałówki i w czterech krowy). W każdej grupie sędzia wybierzeczempiona i I i II wiceczempiona grupy, a spośród czempionów wybierany będzie super czempion wystawy.
Nazwa i numer zwierzęcia | Tytuł | Wystawca | nr kat /fot |
jałowice młodsze ur. w okresie 24.05.2013 do 31.08.2013 |
|||
DORCIA |
Czempion |
G.R. Gac Zbigniew, Nadolany | |
AMELKA |
Wiceczempion |
G.R. Mroczka Jerzy, Nowotaniec |
|
LINDA |
II Wiceczempion |
Jucha Bogusław, Radoszyce |
|
jałowice młodsze ur. w okresie 24.02.2013 do 23.05.2013 |
|||
LENA |
Czempion |
Kozdraś Ewa, Smolnik | |
SENDI |
Wiceczempion |
SK Pępowo Spółka z o.o. | |
SARNA |
II Wiceczempion |
Jucha Bogusław, Radoszyce |
|
jałowice starsze ur. w okresie 24.10.2012 do 23.02.2013 |
|||
KUNDA |
Czempion |
Więcław Zenon, Arcelin |
|
NINA |
Wiceczempion |
Duziak Mirosław, Dub | |
STASI |
II Wiceczempion |
SK Pępowo Spółka z o.o. |
|
Jałowice starsze ur. w okresie 24.06.2012 do 23.10.2012
|
|||
CINDY |
Czempion |
SK Pępowo Spółka z o.o. | |
ŁACIATA |
Wiceczempion |
G.R. Gac Zbigniew, Nadolany | |
PISANKA |
II Wiceczempion |
G.R. Gac Zbigniew, Nadolany | |
krowy w I laktacji |
|||
SONIA |
Czempion |
G.R. Stączek Jerzy, Jaćmierz | |
AGAWA 1 |
Wiceczempion |
Buczek Marian, Bzianka | |
MISIA |
II Wiceczempion |
G.R. Majka Jerzy, Nadolany | |
krowy w II laktacji |
|||
ALGIDA |
Czempion |
G. R. Stączek Jerzy, Jaćmierz |
|
HERA 8 A |
Wiceczempion |
ZD IZ PIB Odrzechowa Sp. z o.o. | |
MEWOLA |
II Wiceczempion |
Czubski Janusz, Wróblik Szl. |
|
Krowy w III do V laktacji |
|||
KANIA |
Czempion |
G.R. Wrona Jan, Brzegi Dolne | |
KALINKA 3 B |
Wiceczempion |
ZD IZ PIB Odrzechowa Sp. z o.o | |
KAMA |
II Wiceczempion |
G.R. Fyda Tadeusz, Odrzechowa |
|
krowy seniorki (laktacja VI i starsze) |
|||
SYLWIA |
Czempion |
G.R. Wais Andrzej, Klimkówka | |
PL005096191984 |
Wiceczempion |
G.R. Żarów Krystyna, Bandrów |
|
AGRA |
II Wiceczempion |
Milasz Katarzyna, Wisłok Wielki |
Więcej szczegółów o imprezie Pożegnanie Wakacji z Koniem Huculskim na stronie www.odrzechowa.izoo.krakow.pl
Polski Związek Hodowców Bydła Simentalskiego z/s w Odrzechowej
Adres: Odrzechowa 1, 38-530 Zarszyn
tel. (013)-467-11-72, fax (013)-435-91-20,
e-mail:simentale@simentale.pl